Syvkampen 2002

Syvkampen 2002

Poengfordeling pr. øvelse: 20, 17, 14, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

Resultatliste:
Poeng Totalt Deltatt Snitt
1. Frank Egil 97 102 7 14,57
2. Ole 83 87 7 12,42
3. Øyvind M. 82 91 7 13,00
4. Jacob 62 62 6 10,33
5. Robert W. 61 62 7 8,85
6. Robert E. 54 54 6 9,00
7. Mats 52 54 7 7,71
8. John Einar 49 49 5 9,80
9. Harald 46 49 7 7,00
10. Øystein 42 42 5 8,40
11. Ole Magnus 32 32 2 16,00
12. Stian 31 31 2 15,50
13. Øyvind J. 27 27 4 6,75
14. Torbjørn 25 25 3 8,33
15. Ronny 14 14 3 4,66
16. Stein Arne 6 6 1 6,00

('Poeng'-kolonnen viser poengsummen med hver enkelts tellende øvelser, altså med den dårligste øvelsen fjernet for dem som deltok på alle syv øvelser. 'Totalt'-kolonnen viser poengsummen uten dette fratrekket, og 'Snitt'-kolonnen viser poengsum pr. øvelse man har deltatt i.)

--------------------------------------------------------------------------------

Biljard (28. februar kl. 1800, Lille London)
Arrangør: Stian Hauge
Frank Egil
Ole
Øystein
Øyvind J.
Jacob
Øyvind M.
Mats
Robert W.
Ronny
Torbjørn
Robert E.
Harald

--------------------------------------------------------------------------------

Dart (18. mars kl. 1800, Mikrobryggeriet)
Arrangør: John Einar Einmo

Frank Egil
Øyvind M.
Stian
Ole
John Einar
Øystein
Jacob
Robert E.
Harald
Ronny
Torbjørn
Øyvind J.
Mats
Robert W.

--------------------------------------------------------------------------------

Engelsk mile (6. mai kl. 1830, Lade)
Arrangør: Ole Marius Løfsnes

Ole
Stian
Mats
Ole Magnus
Frank Egil
Øyvind M.
Robert E.
Knut Helge
Øystein
Robert W.
John Einar
Harald
Ronny
Medlem Einmo forevighet høydepunkter fra seansen på video, og resultatet kan nytes i lav eller høy kvalitet.

--------------------------------------------------------------------------------

Crocket (31. august, Ørlandet)
John Einar
Robert W.
Jacob
Harald
Frank Egil
Øyvind M.
Robert E.
Mats
Ole
Øyvind J.

--------------------------------------------------------------------------------

Tømmerstokkasting (31. august, Ørlandet)
Øyvind M.
Robert E.
Ole
Harald
John Einar
Mats
Robert W.
Øyvind J.
Jacob
Frank Egil

--------------------------------------------------------------------------------

Bowling (24. oktober kl. 1930, Centrum Bowling)
Frank Egil
Øyvind M.
Jacob
Robert W.
Robert E.
Øystein
Harald
Mats
Torbjørn
John Einar
Ole
Det gjøres oppmerksom på at Mats og Torbjørn fikk samme poengsum, og plasseringen ble avgjort på bakgrunn av antall strikes, der Mats hadde to mens Torbjørn imponerende nok hadde null strikes.

--------------------------------------------------------------------------------

Quiz (20. november kl. 2000, Mikrobryggeriet)
Ole Magnus
Frank Egil
Ole
Robert W.
Jacob
Torbjørn
Øyvind M.
Mats
Stein Arne
Harald
Øystein